Српска магија

Мицић понизио НБА звијезду и дриблингом га бацио на задњицу

• Извор: Спортал
  • 16.03.2024. 08:31

Кошаркаши Шарлота изгубили су од Финикса резултатом 96:107, а репрезентативац Србије Васа Мицић, поново био играч утакмице за Шарлот са 21 поеном, једним скоком и три асистенције.

Кошаркаши Шарлота поражени су на мечу са екипом Финикса резултатом 96:107. Хорнетси су успјели да парирају у првом полувремену, на моменте су имали и предност, али су током треће дионице примили чак 38 поена. Коштала су их и лоша отварања прве три четвртине, јер су тада Санси градили своје највеће серије поена. Радује нова одлична партија репрезентативца Србије Васе Мицића, који је поново био играч утакмице за Шарлот са 21 поеном, једним скоком и три асистенције.

Поред тога, Васа Мицић је успио да “баци” једног од најбољих атлета, Кевина Дурента, на паркет током једног напада своје екипе.

Репрезентативац Србије коначно добија довољно простора за игру и полако али сигурно постаје један од лидера екипе Шарлота, преноси Спортал.

• 18:55 Маркетинг