Srpska magija

Micić ponizio NBA zvijezdu i driblingom ga bacio na zadnjicu

• Izvor: Sportal
  • 16.03.2024. 08:31

Košarkaši Šarlota izgubili su od Finiksa rezultatom 96:107, a reprezentativac Srbije Vasa Micić, ponovo bio igrač utakmice za Šarlot sa 21 poenom, jednim skokom i tri asistencije.

Košarkaši Šarlota poraženi su na meču sa ekipom Finiksa rezultatom 96:107. Hornetsi su uspjeli da pariraju u prvom poluvremenu, na momente su imali i prednost, ali su tokom treće dionice primili čak 38 poena. Koštala su ih i loša otvaranja prve tri četvrtine, jer su tada Sansi gradili svoje najveće serije poena. Raduje nova odlična partija reprezentativca Srbije Vase Micića, koji je ponovo bio igrač utakmice za Šarlot sa 21 poenom, jednim skokom i tri asistencije.

Pored toga, Vasa Micić je uspio da “baci” jednog od najboljih atleta, Kevina Durenta, na parket tokom jednog napada svoje ekipe.

Reprezentativac Srbije konačno dobija dovoljno prostora za igru i polako ali sigurno postaje jedan od lidera ekipe Šarlota, prenosi Sportal.

• 18:55 Marketing