ЕУРО 2024

Реми Шкотске и Швајцарске!

• 19.06.2024. 21:02

Репрезентације Швајцарске и Шкотске одиграле су неријешено 1:1 у другом кола групе А.

УЖИВО:

Крај,

90' - Четири минуте надокнаде.

89' - Каква шанса за Швајцарску. Резервиста Амдоуни је био у шанси, али његов шут главом иде поред десне стативе шкотског гола.

87' - Мекгин је покушао запријетити с дистанце, али лаган задатак за Зомера.

83' - Емболо је постигао гол, али је оно поништен због недозвољене позиције.

67' Велика шанса. Шкоти погађају стативу из слободног ударца.

Пробао је Хенли, али лопта на крају завршава на оквиру гола.

58' -Ендоје је био "очи у очи" с голманом Ганом, али не користи зицер и шаље лопту поред гола.

50' - Мектоминеј је пожутио након једног прекршаја.

46' Почело је друго полувријеме.

Крај првог полувремена.

33' -Ендоје је дао гол за Швајцарску, али је он поништен јер се нападач налазио у недозвољеној позицији.

26' 1:1 Погађа Шаћири. Невјероватна грешка одбране Шкотске, Шаћири је пресјекао пао и са неких 16 метара погодио за 1:1.

14' - Шкотска води! Контра шкотских фудбалера након корнера Швајцарске. Робертсон је изнио лопту, Мектоминеј је добио повратну, а лопта погађа Шера и вара швајцарског голмана.

11' - Први корнер за Швајцарце. Шкоти су до сада имали два убачаја из угла.

1' Почео је сусрет.

Састави:

Шкотска: Ган, Хендри, Хенли, Тирни, Ралстон, Робертсон, Мектоминеј, Гилмор, Мекгрегор, Мекгин и Адамс.

Швицарска: Сомер, Шар, Аканџи, Родригез, Шаћири, Фројлер, Џака, Видмер, Абишер, Варгас и Ендоје.

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 14:00 Ћирилица

'Кроз узбудљив, динамичан и непредвидив разговор са различитом палетом гостију - од стручњака и реномираних теоретичара, политичара и функционера, умјетника до естрадних личности открива информације које не објављују ни најскандалознији таблоиди.

• 16:00 Револуције 1917 (Р)