ЕURO 2024

Remi Škotske i Švajcarske!

• Izvor: ATV
  • 19.06.2024. 21:02

Reprezentacije Švajcarske i Škotske odigrale su neriješeno 1:1 u drugom kola grupe A.

UŽIVO:

Kraj,

90' - Četiri minute nadoknade.

89' - Kakva šansa za Švajcarsku. Rezervista Amdouni je bio u šansi, ali njegov šut glavom ide pored desne stative škotskog gola.

87' - Mekgin je pokušao zaprijetiti s distance, ali lagan zadatak za Zomera.

83' - Еmbolo je postigao gol, ali je ono poništen zbog nedozvoljene pozicije.

67' Velika šansa. Škoti pogađaju stativu iz slobodnog udarca.

Probao je Henli, ali lopta na kraju završava na okviru gola.

58' -Еndoje je bio "oči u oči" s golmanom Ganom, ali ne koristi zicer i šalje loptu pored gola.

50' - Mektominej je požutio nakon jednog prekršaja.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog poluvremena.

33' -Еndoje je dao gol za Švajcarsku, ali je on poništen jer se napadač nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

26' 1:1 Pogađa Šaćiri. Nevjerovatna greška odbrane Škotske, Šaćiri je presjekao pao i sa nekih 16 metara pogodio za 1:1.

14' - Škotska vodi! Kontra škotskih fudbalera nakon kornera Švajcarske. Robertson je iznio loptu, Mektominej je dobio povratnu, a lopta pogađa Šera i vara švajcarskog golmana.

11' - Prvi korner za Švajcarce. Škoti su do sada imali dva ubačaja iz ugla.

1' Počeo je susret.

Sastavi:

Škotska: Gan, Hendri, Henli, Tirni, Ralston, Robertson, Mektominej, Gilmor, Mekgregor, Mekgin i Adams.

Švicarska: Somer, Šar, Akandži, Rodrigez, Šaćiri, Frojler, Džaka, Vidmer, Abišer, Vargas i Еndoje.

• 14:00 Ćirilica

'Kroz uzbudljiv, dinamičan i nepredvidiv razgovor sa različitom paletom gostiju - od stručnjaka i renomiranih teoretičara, političara i funkcionera, umjetnika do estradnih ličnosti otkriva informacije koje ne objavljuju ni najskandalozniji tabloidi.

• 16:00 Revolucije 1917 (R)