Evroliga

Promaklo sudijama: Partizan u posljednjem napadu imao šestoricu na terenu

• Извор: Агенције
  • 05.05.2023. 15:34

Partizan je u četvrtoj četvrtfinaloj utakmici Evrolige izgubio od Real Madrida u Beogradu 85:78 i sada je serija izjednačena na 2:2.

U posljednjem napadu u prvom poluvremenu Partizan je na parketu imao šest igrača, sudije nisu reagovale, a ni klupa Reala.

Serhio Ljulj je na 2.2 sekunde do poluvremena imao dva slobodna bacanja.

Nakon što je zabio drugo bacanje, mogle su se izvršiti zamjene za preostalo vrijeme.

Madridska klupa je na teren umjesto Ljulja za posljednji napad poslala Marija Hezonju, a Željko Obradović je sa klupe podigao Dantea Egzuma, ali niko od igrača Partizana nije napustio igru.

Teška povreda Deka, u suzama napustio teren - VIDEO

Partizan je u tom zadnjem napadu prvog poluvremena ubacio trojku, ali kasnijim pregledom snimka utvrđeno je da se to nije dogodilo u vremenu pa je Real otišao na odmor s prednošću 45:42.

Ali, nijedan od trojice sudija nije bio uočio da su na terenu šestorica igrača Partizana.

Ipak, ni to nije pomoglo Partizanu da dođe do pobjede.

• 12:40 Телетрговина