Супер лига Србије

Звезда преко Младости до свјетског рекорда

• 09.12.2023. 19:54

Фудбалери Црвене звезде савладали су данас Младост из Лучана 3:1 (1:1) у утакмици 18. кола Суперлиге и оборили свјетски рекорд Реал Мадрида по броју првенствених утакмица без пораза на домаћем терену.

Звезда је стигла до бројке 122, тај низ траје од априла 2017. године и пораза од Партизана, а низ Мадриђана трајао је  од 1957. до 1965. године.

Стријелци за црвено-беле били су Александар Катаи у 8. из пенала,  Јован Мијатовић у 68. и Инбом Хванг у 88. минуту, док је стријелац за Младост био Урош Сремчевић у 10. минуту.

Звезда сада има 43 бода, исто као и Партизан, који у понедјељак гостује Радничком из Ниша.

• 10:00 Аутошоп магазин

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 10:30 Ловачки савети (Р)

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 12:00 Телетрговина