Европа

ГООООЛ! Води Бораааац!

• 29.08.2024. 20:59

Срђан Граховац доноси славље на Градском стадиону голом у 104. минуту! Борац води 1:0 против Ференцвароша и једном ногом су у групној фази Европа лиге!

Све гори на Градском стадиону и шире! Борац води након корнера, стријелац је Срђан Граховац. Бањалучки клуб је у Европа лиги, треба да остану прибрани још 15 минута! За историју!

На стадиону је настала лудница, навијачи су пали у транс! Бањалучка публика је остала прибрана, али не и мађарска. Мађари су почели да праве нереде због чега су упозоравани са разгласа. Погледајте тренутак славља:

Продужеци

Игра у другом полувремену није била обећавајућа, тако да ће се играти продужеци.

У другом полувремену Ференцварош је више нападао гол Борца, али бањалучки клуб је био конкретнији.

Нису искористили неколико брзих контри, тако да ће меч на Градском стадиону добити додатних 30 минута.

Полувријеме: Борац конкретнији, Ференцварош држи посјед

Фудбалери Борца играју смирено без непотребних реакција које би отвориле простор за нападаче Ференцвароша.

Чекају грешке противника и користе их кроз контре. У неколико добрих прилика Борац је запријетио мађарској екипи, али нажалост, без славља.

У 18. минуту опробао Никола Срећковић са ивице шеснаестерца, али је шут завршио у рукама голмана Ференцвароша.

За сада ниједна екипа нема конкретно рјешење, али буди наду чињеницу да је Борац шутао четири пута у односу на Ференцварош који је упутио тек два шута према голу Борца.