Еvropa

GOOOOL! Vodi Boraaaac!

• Izvor: ATV
  • 29.08.2024. 20:59

Srđan Grahovac donosi slavlje na Gradskom stadionu golom u 104. minutu! Borac vodi 1:0 protiv Ferencvaroša i jednom nogom su u grupnoj fazi Еvropa lige!

Sve gori na Gradskom stadionu i šire! Borac vodi nakon kornera, strijelac je Srđan Grahovac. Banjalučki klub je u Еvropa ligi, treba da ostanu pribrani još 15 minuta! Za istoriju!

Na stadionu je nastala ludnica, navijači su pali u trans! Banjalučka publika je ostala pribrana, ali ne i mađarska. Mađari su počeli da prave nerede zbog čega su upozoravani sa razglasa. Pogledajte trenutak slavlja:

Produžeci

Igra u drugom poluvremenu nije bila obećavajuća, tako da će se igrati produžeci.

U drugom poluvremenu Ferencvaroš je više napadao gol Borca, ali banjalučki klub je bio konkretniji.

Nisu iskoristili nekoliko brzih kontri, tako da će meč na Gradskom stadionu dobiti dodatnih 30 minuta.

Poluvrijeme: Borac konkretniji, Ferencvaroš drži posjed

Fudbaleri Borca igraju smireno bez nepotrebnih reakcija koje bi otvorile prostor za napadače Ferencvaroša.

Čekaju greške protivnika i koriste ih kroz kontre. U nekoliko dobrih prilika Borac je zaprijetio mađarskoj ekipi, ali nažalost, bez slavlja.

U 18. minutu oprobao Nikola Srećković sa ivice šesnaesterca, ali je šut završio u rukama golmana Ferencvaroša.

Za sada nijedna ekipa nema konkretno rješenje, ali budi nadu činjenicu da je Borac šutao četiri puta u odnosu na Ferencvaroš koji je uputio tek dva šuta prema golu Borca.