Квалификације за Лигу шампиона

УЖИВО: Кулашин погађа за мук у Солуну, Борац поново стиже до изједначења

• 24.07.2024. 18:00

Фудбалери бањалучког Борца од 19.30 часова у Солуну играју први меч, другог преткола, квалификација за Лигу шампиона против ПАОК-а.

45' - ГООЛ! Борац поново стиже до изједначења! Кулашин погађа мрежу ПАОК-а!

39' - ГООЛ! Поново води домаћин. Мрежу Шишковског по други пу тресе Коулиеракис

32' - Нова прилика за Борац. У шанси је Вуковић, али његов ударац блокирају Грци

26' - Покушава Шваб, али лопта иде поред гола Борца

22' - ГОООЛ! Херера погађа са бијеле тачке, Борац је изједначио у Солуну!

21' - Пенал за Борац!

17' - ГООЛ! Води ПАОК, стријелац је Коулиеракис

15' - Сјајна прилика за Бањалучане! Лукић покушава главом, али лопта иде преко гола противника

13' Добар напад Борца, али Херера у офсајд позицији. Играју Бањалучани храбро у уводним минутама меча

9' Доста прекршаја у самом старту утакмице, Борац је имао још један прекид након фаула на Вуковићем. ПАОК има и већи посјед, али нема још правих прилика

4'Пријети и Борац, Граховац је покушао директно из слободног ударца, блокира одбрана тима из Солуна

3' Први опасан напад домаћина преко Еконга, али голман Шишковски сигуран у свом шеснаестерцу и купи лопту

1' - Почела је утакмица у Солуну

Састави:

ПАОК: Котарски, Састре, Трост-Еконг, Коулиеракис, Баба, Шваб, Оздоев, Деспотов, Мург, Таисон, Томас.

Борац: Шишковски, Херера, Каролина, Мејерс, Квржић, Граховац, Скоруп, Савић, Вуковић, Кулашин, Лукић.

Судије:

Главни судија је Давид Шмајц, а његови помоћници су Давид Габровец и Томаж Церне. Четврти судија је Дејан Балажич, а у ВАР соби су Ален Борошак и Драгослав Перич (сви Словачка).

Ори се са "Тумбе": Борац, Борац!

Најватренији навијачи ПАОК-а до посљедње столице испунили своју трибину.

Играчи излазе на загријавање.

Пристигли су и навијачи Борца. Њих око стотину заузело је своје мјесто на трибини сат времена прије почетка утакмице.

Црвено-плави су стигли на стадион "Тумба", а ако је судити по фотографијама, у табору Великана из Платонове, влада сјајна атмосфера.

Такође, пристигли су и навијачи Борца. Њих око стотину заузело је своје мјесто на трибини сат времена прије почетка утакмице.

Очекује се да ће на трибинама бити око 20.000 навијача.

• 19:55 Маркетинг