UŽIVO: PAOK ponovo vodi protiv Borca

• Izvor: ATV
  • 24.07.2024. 18:00

Fudbaleri banjalučkog Borca od 19.30 časova u Solunu igraju prvi meč, drugog pretkola, kvalifikacija za Ligu šampiona protiv PAOK-a.

39' - GOOL! Ponovo vodi domaćin. Mrežu Šiškovskog po drugi pu trese Koulierakis

32' - Nova prilika za Borac. U šansi je Vuković, ali njegov udarac blokiraju Grci

26' - Pokušava Švab, ali lopta ide pored gola Borca

22' - GOOOL! Herera pogađa sa bijele tačke, Borac je izjednačio u Solunu!

21' - Penal za Borac!

17' - GOOL! Vodi PAOK, strijelac je Koulierakis

15' - Sjajna prilika za Banjalučane! Lukić pokušava glavom, ali lopta ide preko gola protivnika

13' Dobar napad Borca, ali Herera u ofsajd poziciji. Igraju Banjalučani hrabro u uvodnim minutama meča

9' Dosta prekršaja u samom startu utakmice, Borac je imao još jedan prekid nakon faula na Vukovićem. PAOK ima i veći posjed, ali nema još pravih prilika

4'Prijeti i Borac, Grahovac je pokušao direktno iz slobodnog udarca, blokira odbrana tima iz Soluna

3' Prvi opasan napad domaćina preko Еkonga, ali golman Šiškovski siguran u svom šesnaestercu i kupi loptu

1' - Počela je utakmica u Solunu

Sastavi:

PAOK: Kotarski, Sastre, Trost-Еkong, Koulierakis, Baba, Švab, Ozdoev, Despotov, Murg, Taison, Tomas.

Borac: Šiškovski, Herera, Karolina, Mejers, Kvržić, Grahovac, Skorup, Savić, Vuković, Kulašin, Lukić.

Sudije:

Glavni sudija je David Šmajc, a njegovi pomoćnici su David Gabrovec i Tomaž Cerne. Četvrti sudija je Dejan Balažič, a u VAR sobi su Alen Borošak i Dragoslav Perič (svi Slovačka).

Ori se sa "Tumbe": Borac, Borac!

Najvatreniji navijači PAOK-a do posljednje stolice ispunili svoju tribinu.

Igrači izlaze na zagrijavanje.

Pristigli su i navijači Borca. Njih oko stotinu zauzelo je svoje mjesto na tribini sat vremena prije početka utakmice.

Crveno-plavi su stigli na stadion "Tumba", a ako je suditi po fotografijama, u taboru Velikana iz Platonove, vlada sjajna atmosfera.

Takođe, pristigli su i navijači Borca. Njih oko stotinu zauzelo je svoje mjesto na tribini sat vremena prije početka utakmice.

Očekuje se da će na tribinama biti oko 20.000 navijača.