Pobjeda Liverpula

Pogledajte kako je Salah postigao najbrži het-trik u istoriji Lige šampiona

• Извор: Кликс
  • 13.10.2022. 07:53

Mohamed Salah je ušao sa klupe i postigao najbrži het-trik u istoriji Lige šampiona u meču u kojem je Liverpul na Ibroxu savladao Rangerse rezultatom 7:1.

Salah je postigao tri gola za samo šest minuta i 12 sekundi i srušio je rekord koji je prethodno držao Bafétimbi Gomis iz 2011. godine.

Tadašnjem napadaču Liona trebalo je osam minuta da kompletira het-trik u pobjedi Liona protiv zagrebačkog Dinama 7:1.

Kada je Salah ušao u igru u 68. minuti malo ko je mogao pomisliti da će napraviti nešto slično.

Prvi gol je postigao u 75. minuti, a pet minuta kasnije ponovo je pogodio. Samo što se krenulo s centra po treći put se upisao u listu strijelaca.

S obzirom da Mančester siti u nedjelju dolazi na Enfild, Salah i Liverpul se nadaju da će ova pobjeda biti prekretnica nakon ovako neuvjerljivog početka sezone.