Серија А

Јувентус се вратио у изгубљен меч, реми са Болоњом

• 21.05.2024. 08:37

Фудбалери Јувентуса пети меч заредом у Серији А нису уписали побједу, али ће се сљедеће сезоне ипак наћи у Лиги шампиона заједно са Болоњом која је историјски успјех прославила након меча са Старом дамом.

Реми је био довољан Болоњи да прослави историјски пролаз у елитно такмичење, али ће им сигурно остати горак укус у устима због баченог тријумфа против Јувентуса.

Претпосљедњи меч овогодишње сезоне почео је веома узбуљиво. Домаћини су након 11 минута меча водили 2:0. Прво је мрежу Јувентуса затресао Калафиори у другом минуту меча,  а девет минута касније и Кастро.

Добру игру Болоња је наставила и на почетку другог полувремена када Калафиори повећава резултат на 3:0 у 53. минуту.

Ту се могло примијетити да Алегри више није на клупи Јувентуса. Стара дама би под Алегријем вјероватно покушала затворити меч, али су се одлучили да покушају. Прво је Кјеза пресјекао додавање и постигао први гол за Јувентус у 76. минуту.

Други је постигао Милик седам минута касније из слободног ударца. Велико славље минут касније доноси Јилдиз за коначних 3:3.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 18:55 Маркетинг