Premijer liga BiH

Remi Borca i Širokog u Banjaluci

• 11.05.2022. 18:52

Fudbaleri banjalučkog Borca remizirali su u okviru 30. kola Premijer lige BiH na svom terenu sa ekipom Širokog Brijega rezultatom 1:1 (0:1).

KRAJ: BORAC - ŠIROKI 1:1

DRUGO POLUVRIJEME:

90. minut: Sjajna prilika za Borac, ali Begićev šut ide preko gola.

87. minut: Miškić zaustavlja pokušaj glavom koji je uputio Moraitis.

76. minut: Meleg šutira pored gola protivnika.

57. minut: Udarac Rožića brani Ćetković.

50. minut: Meleg siguran sa bijele tačke. Borac - Široki 1:1.

48. minut: Penal za Borac.

POLUVRIJEME: Borac - Široki 0:1.

37. minut: Vukoja matira Ćetkovića za 0:1!

35. minut: Mols je srušio Ikića koji je stigao do lopte prije Kamerunca i velika je to prilika za goste iz Hercegovine da dođu u vodstvo sa bijele tačke.

21. minut: Oštro je Meleg ubacio loptu u kazneni prostor gostiju. Bilo je to nešto između šuta i centaršuta, ali Miškić se opet istakao.

11. minut: Subić je silovito šutirao nakon odbijene lopte, ali blok je uradio svoj posao.

3. minut: Odmah šansa. Miškić brani udarce Lukića i Begića. Mogao je Borac odmah do vodstva.

Sastavi:

Borac: Ćetković, Ćorić, Begić, Ntchamda, Vojnović, Subić, Lukić, Meleg, Ajaz, Milojević, Vušurović. Trener: Tomislav Ivković

Široki Brijeg: Miškić, Medić, Čuljak, Valinčić, Vukoja, Lukić, Begić, Jurić, Ikić, Žulj, Ćavar. Trener: Ivica Barbarić

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

''Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Ова занимљива и узбудљива прича прати Дилан, младу дјевојку која своје снове мора да стави по страни и уда се за Барана, који би женидбом са њом прекинуо дугогодишњу крвну освету између њихових породица, Карабеј и Демир.

• 16:30 Вијести у 16:30

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Наша Српска