Сјајан резултат за Борац, одлука пада у Бањалуци

Бањалучки Борац одиграо је неријешено 0:0 против мађарског првака Ференцвароша.

УЖИВО:

КРАЈ. Утакмица је завршена резултатом 0:0.

Играће се пет минута надокнаде.

90' Прилика за Борац! Сијевнула је контра, Хреља пребацује на лијеву страну, Каролина шутира у блок иако је имао усамљеног Чавића лијево.

80' Сјајно игра Борац, домаћини без правих прилика.

62' Чавић мијења Срећковића код Борца.

60' Измјене у тиму Ференцвароша. Пешић мијења Варгу, Мисидјан Бен Ромданеа, а Маига Абу Фанија.

56' Сјајни Манојловић! Поново је спасио Борац својом одбраном.

55' Траже пенал домаћи након једног дуела без лопте у казненом простору Борца, али показује судија само да се игра даље.

46' Почело је друго полувријеме!

Полувријеме на на “Групама арени”. Након првих 45 минута мреже мирују, а екипа Борца изгледа сјајно на терену.

45' У посљедњој секунди надокнаде шанса за Ференцварош! Варга је шутирао, али Манојловић сјајно брани.

Орао дочекао фудбалере Борца и Ференцвароша

43' Сјајан покушај Савића с двадесетак метара и то у паду! Дибуш је крајњим напорима зауставио његов ударац.

40' Борац одлично стоји на терену. Домаћи тим изузев једног покушаја након корнера ништа није направио.

26' Сјајна интервенција Манојловића. Шутирао је Кнестер, али је голман Борца показао класу.

20' И даље мреже мирују. Екипа Борца изгледа добро, фаворизовани домаћини нису досад ништа направили.

1' Почео је меч у Мађарској.

Навијачи Борца стижу на стадион у Будимпешти

На стадион су пристигли и навијачи Борца, а Младен Жижовић одлучио се за ову стартну поставу:

Манојловић, Каролина, Мајерс, Квржић, Вукчевић, Граховац, Скоруп, Кулашин, Срећковић, Савић и Лукић.