Budimpešta

Sjajan rezultat za Borac, odluka pada u Banjaluci

• Izvor: ATV
  • 22.08.2024. 20:13

Banjalučki Borac odigrao je neriješeno 0:0 protiv mađarskog prvaka Ferencvaroša.

UŽIVO:

KRAJ. Utakmica je završena rezultatom 0:0.

Igraće se pet minuta nadoknade.

90' Prilika za Borac! Sijevnula je kontra, Hrelja prebacuje na lijevu stranu, Karolina šutira u blok iako je imao usamljenog Čavića lijevo.

80' Sjajno igra Borac, domaćini bez pravih prilika.

62' Čavić mijenja Srećkovića kod Borca.

60' Izmjene u timu Ferencvaroša. Pešić mijenja Vargu, Misidjan Ben Romdanea, a Maiga Abu Fanija.

56' Sjajni Manojlović! Ponovo je spasio Borac svojom odbranom.

55' Traže penal domaći nakon jednog duela bez lopte u kaznenom prostoru Borca, ali pokazuje sudija samo da se igra dalje.

46' Počelo je drugo poluvrijeme!

Poluvrijeme na na “Grupama areni”. Nakon prvih 45 minuta mreže miruju, a ekipa Borca izgleda sjajno na terenu.

45' U posljednjoj sekundi nadoknade šansa za Ferencvaroš! Varga je šutirao, ali Manojlović sjajno brani.

Orao dočekao fudbalere Borca i Ferencvaroša

43' Sjajan pokušaj Savića s dvadesetak metara i to u padu! Dibuš je krajnjim naporima zaustavio njegov udarac.

40' Borac odlično stoji na terenu. Domaći tim izuzev jednog pokušaja nakon kornera ništa nije napravio.

26' Sjajna intervencija Manojlovića. Šutirao je Knester, ali je golman Borca pokazao klasu.

20' I dalje mreže miruju. Еkipa Borca izgleda dobro, favorizovani domaćini nisu dosad ništa napravili.

1' Počeo je meč u Mađarskoj.

Navijači Borca stižu na stadion u Budimpešti

Na stadion su pristigli i navijači Borca, a Mladen Žižović odlučio se za ovu startnu postavu:

Manojlović, Karolina, Majers, Kvržić, Vukčević, Grahovac, Skorup, Kulašin, Srećković, Savić i Lukić.