Квалификације за Лигу шампиона

Борац савладао Егнатију

• 10.07.2024. 21:25

Фудбалери бањалучког "Борца" савладали су вечерас албанску "Егнатију" у Бањалуци резултатом 1:0 у првом колу квалификација за Лигу шампиона.

Побједа је остварена поготком Дамира Хреље у шестом минуту судијске надокнаде.

Утакмица је у једном тренутку и прекинута због скандирања са трибина, али је утакмица убрзо настављена.

Утакмица је одиграна на Градском стадиону у Бањалуци пред препуним трибинама.

УЖИВО:

Крај.

90+12 ' - Ново искључење за Албанце - Ндрека је зарадио други жути послије прекршаја над Хрељом и зарадио црвени картон.

90 ' - Борац је повео! Дамир Хреља је погодио мрежу! 1:0!

Погледајте гол Борца у 96. минуту против Албанаца!

78' - Даниел Стефански, арбитар из Пољске, послије дугих разговора са Албанцима, вратио је играче на терен. Сусрет је настављен након паузе од 10 минута.

68' - Због скандирања с трибина "Србија, Косово", албански фудбалери су затражили прекид утакмице.

58 '- Зенулаји због оштрог старта најприје је зарадио јавну опомену, четврти играч Егнатије са жутим картоном. Међутим, на позив из ВАР собе, пољски судија је промијенио одлуку и показао Албанцу директан црвени картон!

46' Почело је друго полувријеме.

45'  - Судија Даниел Стефански продужио је меч чак седам минута.

38 ' - Нова шанса за Борац! Послије центаршута из слободног ударца највиши у скоку био је Јово Лукић и главом шутирао поред стативе!

25'   - Судија је дозволио играчима оба тима да се освјеже с обзиром на високу температуру у Бањалуци.

17' - Повријеђен је Бакајоко, који је затражио измјену, па је тренер Егнатије направио принудну измјену и послао на терен Редија Касу, доскорашњег фудбалера љубљанске Олимпије.

11' - Каква шанса за Борац! Караклајић је убацио за Врањеша који је био сам испред гола голмана Егнатије, али он са пар метара није успио смјестити лопту у празну мрежу.

1' - Почела утакмица у Бањалуци.

БОРАЦ: Шишковски, Квржић, Мајер4с, Каролина, Херера, Граховац, Врањеш, Кулашин, Караклајић, Вуковић, Лукић. Тренер: Младен Жижовић

ЕГНАТИЈА: Шери, Алијев, Џемаили, Дулис, Ндреча, Алекси, Лушкја, Зејнулаји, Фангај, Бакајоко, Мелих Ибрахимоглу. Тренер: Едлир Тетова

• 14:00 Кето кухињица

''Кето кухињица

• 14:15 Серија: Ко те шиша (Р)

''Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?