Kvalifikacije za Ligu šampiona

Borac savladao Еgnatiju

• 10.07.2024. 21:25

Fudbaleri banjalučkog "Borca" savladali su večeras albansku "Еgnatiju" u Banjaluci rezultatom 1:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Pobjeda je ostvarena pogotkom Damira Hrelje u šestom minutu sudijske nadoknade.

Utakmica je u jednom trenutku i prekinuta zbog skandiranja sa tribina, ali je utakmica ubrzo nastavljena.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Banjaluci pred prepunim tribinama.

UŽIVO:

Kraj.

90+12 ' - Novo isključenje za Albance - Ndreka je zaradio drugi žuti poslije prekršaja nad Hreljom i zaradio crveni karton.

90 ' - Borac je poveo! Damir Hrelja je pogodio mrežu! 1:0!

Pogledajte gol Borca u 96. minutu protiv Albanaca!

78' - Daniel Stefanski, arbitar iz Poljske, poslije dugih razgovora sa Albancima, vratio je igrače na teren. Susret je nastavljen nakon pauze od 10 minuta.

68' - Zbog skandiranja s tribina "Srbija, Kosovo", albanski fudbaleri su zatražili prekid utakmice.

58 '- Zenulaji zbog oštrog starta najprije je zaradio javnu opomenu, četvrti igrač Еgnatije sa žutim kartonom. Međutim, na poziv iz VAR sobe, poljski sudija je promijenio odluku i pokazao Albancu direktan crveni karton!

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45'  - Sudija Daniel Stefanski produžio je meč čak sedam minuta.

38 ' - Nova šansa za Borac! Poslije centaršuta iz slobodnog udarca najviši u skoku bio je Jovo Lukić i glavom šutirao pored stative!

25'   - Sudija je dozvolio igračima oba tima da se osvježe s obzirom na visoku temperaturu u Banjaluci.

17' - Povrijeđen je Bakajoko, koji je zatražio izmjenu, pa je trener Еgnatije napravio prinudnu izmjenu i poslao na teren Redija Kasu, doskorašnjeg fudbalera ljubljanske Olimpije.

11' - Kakva šansa za Borac! Karaklajić je ubacio za Vranješa koji je bio sam ispred gola golmana Еgnatije, ali on sa par metara nije uspio smjestiti loptu u praznu mrežu.

1' - Počela utakmica u Banjaluci.

BORAC: Šiškovski, Kvržić, Majer4s, Karolina, Herera, Grahovac, Vranješ, Kulašin, Karaklajić, Vuković, Lukić. Trener: Mladen Žižović

ЕGNATIJA: Šeri, Alijev, Džemaili, Dulis, Ndreča, Aleksi, Luškja, Zejnulaji, Fangaj, Bakajoko, Melih Ibrahimoglu. Trener: Еdlir Tetova

• 14:15 Serija: Ko te šiša (R)

''Humoristična hrvatska serija 'Ko te šiša' prati Žigmunda, vlasnika staromodnog frizerskog salona 'Salon za gospodu' i Božicu, vlasnicu modernog salona za dame 'Kolet', koji se nalaze jedan prekoputa, na jednom zagrebačkom trgu, a dijeli ih samo kafanica 'Pri Taubeku'.

• 14:45 Serija: Od jutra do sutra (12+) (R)

'''' 'Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 16:30 Vijesti u 16:30

Pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta.

• 16:50 Centar dana

Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Putuj, probaj, zavoli (R)