ЕУРО 2024

Португалци до побједе након преокрета!

• 18.06.2024. 21:09

Фудбалери Португала савладали су репрезентацију Чешке резултатом 2:1 у утакмици 1. кола групе Ф.

УЖИВО:

Крај. Португалци ипак долазе до сва три бода. Након 90 минута, резултат је 2:1 за екипу селектора Мартинеза.

90' +1 Гооооол. Чини се да ће Португал до сва три бода. Нето је послао лопту у петарац, а Консеисао је био ту и послао је у мрежу за 2:1.

90' Судија је продужио меч још минута.

88' ВАР поништава погодак Португалаца. Кристијано Роналдо је био у офсајду када је упутио ударац у стативу, који се потом одбио до Жоте! И ВАР је то одмах препознао! Нема гола!

69' 1:1 Аутогол Чешке. Није дуго трајала предности екипе Чешке. Након једног центаршута и лоше интервенције Станека, лопта се на крају од Хранача одбила у мрежу. Много, много среће за Португалце.

62' ГОЛ. Какав шок, Чеси су дали гол у 61. минуту и повели! Лукаш Провод је стријелац за Чешку Републику! Сјајно се намјестио и "распалио" по лопти са ивице казненог простора за предност Чешке.

52' - Бернардо Силва је покушао запријетити након соло продора, али одлази то преко гола.

46' - Дало покушава с ивице шеснаестерца, али лопта одлази високо преко гола.

46' - Почело је друго полувријеме.

45' Крај првог полувремена.

39' - Леао је добио жути картон због симулирања. Могао је проћи Соучека и имати сјајну шансу, али је одлучио пасти. То чак није учинио ни у шеснаестерцу..

32' - Најбоља шанса у досадашњем дијелу сусрета. Фернандеш је пронашао Роналда, али брани голман Станек зицер легендарног нападача.

26' - Замало! Бруно Фернандеш је покушао пронаћи Леаа, али крилни нападач је закаснио на ову лопту која је прозујала кроз петерац.

24' - Добар покушај Фернандеша! Досадило је чекати везњаку Португала, па је ударцем пробао изненадити голмана Станека, али је добро реаговао чешки чувар мреже.

8' - Први опаснији напад Португала. Леао је убачајем пронашао Роналда, али он главом шутира далеко од гола.

1' - Почела је утакмица у Лајпцигу!

Португалија: Диого Кошта, Дало, Пепе, Рубен Диаш, Жоао Кансело, Бернардо Силва, Бруно Фернандеш, Витиња, Нуно Мендеш, Рафаел Леао и Кристијано Роналдо.

Чешка: Станек - Крејчи, Хранац, Холеш - Дудера, Провод, Соучек, Шулц, Цоуфал - Шик, Кухта

• 22:05 Вечерње вијести

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм