Potpuno ludilo u Češkoj

Partizan gubio 2:0, imao igrača manje, preokrenuo na 3:2, pa na kraju osvojio bod

• Извор: СРНА
  • 08.09.2022. 21:02

Fudbaleri Partizana večeras su u Češkoj igrali nerješeno 3:3 protiv domaće ekipe Slovacko u utakmici prvog kola Lige konferencija.

Nakon prvog poluvremena Partizan je gubio 2:0.

Od 22. minuta Partizan je igrao i sa igarčem manje jer je Kristijan Belić bez ikakve potrebe oštro startovao na sredini terena i zaradio direktan crveni karton.

U nastavku meča Partizan je priredio iznenađenje jer je već u 47. minutu Fuseni Dijabate smanjio rezultat na 2:1, a samo šest minuta kasnije postigao je još jedan gol.

Rikardo Gomeš je u 62. minutu snažnim šutem u donji desni ugao pogodio mrežu i doveo Partizan u vođstvo 2:3.

Domaćin je uspio da izjednači u 83. minutu utakmice nakon gužve u kaznenom prostoru Partizana.

Mogao je Rikardo i do četvrtog gola za Partizan u 86. minutu, ali je prečka spasila domaći tim poslije odlične akcije Dijabatea.