Јокићу се није играло, само разигравао

• Извор: Б92
  • 18.10.2024. 08:19

Кошаркаши Денвера уписали су прву побједу у предсезони.

Нагетси су као гости били бољи од Минесоте, славили су послије четири пораза са 132:126.

Тако су се Нагетси макар симболично реванширали екипи која их је зауставила у плеј-офу протекле сезоне.

Никола Јокић је протекле ноћи имао сасвим необичну улогу, српски центар као да није био заинтересован за шутеве и поене, првенствено је разигравао саиграче од којих су неки заиста имали блиставо вече.

Јокић је за нешто више од 28 минута постигао четири поена уз по седам скокова и асистенција те три украдене лопте.

Јокић, који није постигао нити један поен у првом полувремену, на крају је имао 2/5 из игре, за три поена уопште није ни покушавао да шутира, а промашио је оба слободна бацања.

Играч утакмице био је Џулијан Стротер који је сусрет завршио са 33 поена уз три скока и двије асистенције.

Џамал Мареј је постигао 25 поена, Мајкл Портер Џунио 16, док су по 13 постигли Расел Вестбрук и новајлија Дарио Шарић.

Он је имао 4/5 из игре, 1/1 за три поена и 4/4 са линије пенала за нешто више од 15 минута у игри.

У редовима Минесоте, најбољи је био Лука Гарза са 29 поена, 17 је постигао Даисен Никс, а 15 Роб Дилингем.

Пратите нас и путем Вибера

• 14:00 Кето кухињица

''Кето кухињица

• 14:15 Серија: Авионџије (Р)

''Серија: Авионџије (Р)

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?