Liga šampiona

Bazel eliminisao PSV

• 30.07.2019. 22:12

Fudbaleri Bazela napravili su iznenađenje u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i eliminisali su holandski PSV zahvaljujući više postignutom golu u gostima.

Na domaćem terenu su slavili 2:1, te su poslali holandski tim u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Švajcarci su poveli u 8.minuti golom Komerta, koji je nakon slobodnog udarca bukvalo zakucao loptu u mrežu sa nekih 20 metara. Bruma je izjednačio u 23. minuti da bi gol vrijedan prolaska postigao Volfsvinkel nakon velike greške odbrane PSV-a.

Dinamo je i u revanšu bio siguran protiv Saburtala i slavio je sa 3:0, dok je Valeta izborila remi protiv Ferencvaroša.

• 19:55 Временска прогноза

Преглед временских и биометеоролошких прилика у земљи и региону.

• 20:00 Емисија: Бинго

Бројчана игра са извлачњем бројева, од 1 до 90 путем бубња, у којој се унапријед утврђује висина фонда добитака и његова расподјела.

• 20:30 Револуција 1917