Banjaluka

Trka sa preprekama brisala granice, spektakl na "Kastelu"

• 21.05.2022. 19:50

Više od 1.500 kilometara prevalila je Lara Hofman kako bi danas u Banjaluci testirala svoje vještine na trci sa preprekama 4falkons. Stigla je iz Francuske i oduševljena ambijentom na tvrđavi Kastel potvrdila da je dolazak u grad na Vrbasu bio pun pogodak.

Ovakvu priliku nije propustio ni bivši fudbaler Borca, a sada trener u štabu kluba iz Platnove Boris Raspudić. Napornu stazu savladao je bez problema, a na kraju se okitio bronaznom medaljom. Prvo mjesto zauzeo je Božidar Vučurević.

Trčanje, savladavanje prepreka, zadaci na vodi, sve to su takmičari morali da ispune kako bi u što boljem vremenu stigli na cilj. Kastel je bio krcat, 300 prijavljenih učesnika, njihovi navijači te okupljeni Banjalučani napravili su sjajan štimung.

Za to što Kastel danas vrvi od ljudi zaslužan je Darko Savić. Kao organzator, poručuje, da je trka 4falkson ispunila zamišljeni cilj.

Za savršen kraj napornog dana zadužen je Beogradski sindikat. Koncertom popularnorg sastava biće spuštena zavjesa na prvu trku sa preprekama u Banjaluci. Sa Kastela se čuo glas učesnika koji će se rado vratiti i naredne godine.