Kup BiH

Borac savladao Leotar u Trebinju

• 27.10.2021. 14:34

U osmini finala Kupa BiH sastali su se fudbaleri Leotara i Borca. Dvije ekipe nedavno su se srele u prvenstvu i taj meč završen je bez pobjednika, kao i onaj u Banjaluci u drugom kolu nove sezone.

Leotar je u finišu ostao sa igračem manje.

Leotar je smanjio zaostatak protiv Borca. U 80. minutu postižu pogodak za 2:1. Milić je dao gol za Leotar.

Fudbaleri banjalučkog Borca rutinski čuvaju stečenu prednost i od plasmana u četvrtfinale Kupa BiH dijeli ih još desetak minuta.

Prvi četvrtfinalista je ekipa tuzlanske Slobode koja je nakon penal lutrije eliminisala Zrinjski.

Terensku dominaciju na stadionu "Police" fudbaleri Borca krunisali su i drugim postignutim golom.

U 35. minuti dosudjen je penal za "crveno plave", a loptu u mrežu Leotara poslao je Jovo Lukić.

Fudbaleri Borca poveli su na "Policama" protiv ekipe Leotara. U 20. minutu mrežu Perišića zatresao je Meleg.

Još uvijek nema golova u Trebinju. Proteklo je 18. minuta igre, a mreže miruju. Treneri su izmijenili sastave i promiješali karte za ovaj susret.

Borac u utakmicu ulazi poslije četiri meča koja su završila neriješenim rezultatom, dok Leotar ima samopouzdanje koje zasniva na dobrim igrama u posljednje vrijeme.

Sastavi:

FK Leotar: Perišić, Milić, Andrić, Šešelj, Ramoć, Zečević, Kolak, Nikolić, Ateljević, Ristić, Čolić

FK Borac: Ćetković, Kujundžić, Bošnjak, Ćorić, Begić, Mols, Vojnović, Lukić, Čavić, Meleg, Vušurović

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина