Katar 2022

Francuzi idu u polufinale! Kejn tragičar!

• 10.12.2022. 22:04

Francuzi idu u polufinale u Kataru! Savladali su vječitog rivala reprezentaciju Engleske rezultatom 2:1, a heroji Trikolora bili su Žiru i Tšuameni.

Englezi imaju za čime da žale. Vratili su se u meč nakon vanserijskog gola mladog Tšuamenija preko penala. Sa bijele tačke bio je precizan kapiten Kejn koji je savladao kolegu iz Totenhema Lorisa.

Englezi su propustili dvije velike prilike. Kazna je uslijedila u 78. minutu meča, realizator je bio najiskusniji u dresu Francuske žiru.

Međutim, nekoliko minuta kasnije ponovo penal za Engleze. Ponovo se odluke prihvata kapiten Hari Kejn, ali šalje loptu daleko iznad prečke.

Francuska će u polufinalnom meču da se susretne sa Marokom.

• 19:55 Маркетинг

Блок економско-пропагандног програма.

• 20:00 АТВ Специјал: Док. Филм: Свједок

'О премијери историјско-документарног филма "Свједок" не пропустите погледати у нашем студију са релевантним гостима. "АТВ Специјал", вечерас у 20 часова.

• 20:50 Серија: Ко те шиша

'Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.

• 21:20 Новине (12+)