Liga konferencija

Pet golova u mreži: Težak poraz Partizana od Fejenorda

• 10.03.2022. 20:41

Partizan je večeras u prvoj utakmici osmine finala Liga konferencija ugostio Fejenord i izgubio s 2:5.

Sjajno je počelo za beogradski tim. Već u 13. minuti su poveli s 1:0 golom Natha. Ipak, na pauzu se otišlo pri rezultatu 1:1 s obzirom na to da je samo sedam minuta kasnije izjednačio Toornstra.

Početak drugog dijela igre za Partizan sličan prvom, kao iz bajke. Mladi 19-godišnji Nemanja Jović koji je u 16. minuti zamijenio strijelca prvog gola pogađa za 2:1 u 46. minuti.

Nakon toga - katastrofa.

U rasponu od 52. do 77. minute gosti postižu još četiri gola i dolaze do velike pobjede i već polako razmišljaju o četvrtfinalu. Pogađali su Dessers, Geertruida, Sinisterra i ponovo Toornstra.

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 12:00 Мућке (12+) (Р)