Кикс одбране

Ово се не виђа често: Бруно Фернандес дао гол са центра против Ливерпула!

• 07.04.2024. 18:06

Фудбалери Ливерпула и Манчестер јунајтеда играју меч 32. кола Премијер лиге, уједно је ово и највећи дерби енглеског фудбала, који би могао да одлучи много тога у трци за титулу, а након сат времена игре резултат је 1:1.

Ливерпул је био много бољи ривал од самог старта утакмцие, што говори и о томе да нису допустили противнику ниједан ударац у првом полувремену, међутим, прави шок се десио у 50. минуту меча.

Био једном један Ајакс: Великан осрамоћен у дербију Холандије!

Луис Дијаз је у првом полувремену донио предност Редсима и чинило се тако да ће ово бити изузетно лака утакмица, али, није тако мислио и Бруно Фернандес.

Џарел Кванса, штопер Ливерпула, добио је лопту на својој половини, хтио је мирно да организује напад, када је пожелио да дода до свог колеге штопера, али је изузетно слабо додао и она је дошла до Бруна Фернандеса. Бруно није часио часа, шутирао је са пола терена и постигао је прелијеп гол, пошто је и голман Ливерпула био далеко од своје линије.