Premijer liga BiH

Lukić i Meleg predvodili Borac do trijumfa nad Veležom

• 22.05.2022. 18:47

Fudbaleri banjalučkog Borca u pretposljednjem kolu Premijer lige BiH, na svom su terenu savladali ekipu Veleža rezultatom 2:1 (1:1).

Velež je dobro otvorio meč. Zajmović je prvi zaprijetio Cvjetkoviću, ali golman domaćih je siguran.

Međutim, već nakon 13 minuta igre, gosti iz Mostara dolaze u prednost, strijelac je Šikalo.

Borac do izjednačenja stiže u 38. minuti meča. Jovo Lukić odličnim udarcem pogađa za 1:1.

U drugom dijelu susreta, igralo se dosta čvrsto, ali su Banjalučani uspjeli da realizuju svoje šanse.

Igrao se 78. minut kada Dejan Meleg pogađa za 2:1, a ispostaviće da postavlja konačan rezultat.

U posljednjem kolu, Borac će gostovati ekipi Posušja.

• 10:40 Телетрговина

Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.