Premijer liga

Liverpul slavio protiv Aston Vile

• 26.12.2022. 21:37

Jirgen Klop treći put zaredom postavio je dobro ekipu Liverpula koja je slavila protiv Aston Vile sa 3:1.

Meč za Liverpul je otpočeo Salah golom u petom minutu meča. Intenzivna igra ekipe Jirgena klopa nastavljena je i u 20. minutu kjada Matip postiže gol, ali VAR presuđuje da je postignut iz ofsajda.

Međutim, gosti iz Liverpula nisu dugo čekali. U 37. minutu na asistenciju Salaha Van Dajk postiže gol za 2:0 u gostima.

U drugom poluvremenu domaćini kreću ofanzivnije. Vatkins postiže gol koji VAR poništava, ali se popravlja u 59. minutu i smanjuje rezultat Liverpula.

Svu priču o mogućoj rezultatskoj promjeni na ovom meču završava Bačetić u 81. minutu kada postavlja konačnih 3:1 za Liverpul na gostovanju protiv Aston Vile.

Sa 18 bodova Aston Vila je na 12. poziciji na tabeli, dok je Liverpul vezao treću pobjedu za i dalje lošu šestu poziciju i 25 bodova.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм