Сјајан фудбал

Каква ноћ у Лиги шампиона: Лудило у Шпанији и Енглеској, 10 голова на два меча (ФОТО/ВИДЕО)

• 09.04.2024. 22:50

Вечерас су одигране двије утакмице четвртфинала Лиге шампиона, а копља су у Мадриду укрстили Реал и Манчестер сити, односно у Енглеској, Арсенал и Бајерн.

Виђено је чак 10 погодака у поменута два сусрета.

Када је у питању меч у Шпанији, Сити је већ у другој минути повео преко Силве, који из слободног ударца сјајно матира Лунина.

Међутим, услиједио је блицкриг домаћина.

Галактикоси преко Камавинге у 12. и Родрига 14. минути, долазе до преокрета (2:1).

До краја првог дијела, није било прилика вриједних помена.

У наставку, доста боља игра гостију.

Грађани преко Фодена у 66. минути долазе до изједначење, а четири минуте касније, Јошко Гвардиол постиже погодак за преокрет.

Ипак, никада не треба отписивати Реал.

Валверде у 79. минути на асистенцију Винисијуса постиже гол вриједан ремија.

Реал је до краја сусрета имао једну прилику преко Белингема, али све је остало на томе.

Када је у питању сусрет у Енглеској, тамо није било побједника.

Арсенал је повео у 12. минути преко Саке, међутим, Гнабри шест минута касније враћа утакмицу на почетак.

Тај гол, Баварцима је дао вјетар у леђа, па тако Кејн са бијеле тачке у 32. минути доводи Бајерн у предност (1:2).

Стратег домаћих Артета, погодио је са измјеном, када је Тросара у 66. минути увео у игру.

Управо тај играч, 10 минута касније постиже гол за 2:2 и поставља коначан резулат.

• 18:55 Маркетинг