Београд

Хит сцена у “сеоској лиги”: Навијачи отели микрофон од коментатора

• Извор: Агенције
  • 23.09.2024. 17:57

У оквиру 6. кола Зонске лиге Београд у Падинској скели су меч одиграли домаћи ПКБ и Младеновац, иначе два фаворита за пласман у виши ранг. Утакмица је завршена и подјелом бодова (1:1), док је виђена и једна помало смијешна сцена.

Иначе, ово је био уједно и дерби кола, баш с обзиром на то да се ради о можда и двије најјаче екипе у овом рангу, због чега је владало и велико интересовање за овом утакмицом.

ПКБ је повео у 67. минуту, а изједначење је услиједило само осам минута касније након једног корнера. Међутим, једна хит сцена се одвила баш у тренуцима када је тим из Падинске Скеле постигао гол за вођство, а то се могло чути и са микрофона.

Наиме, пренос овог меча је био могућ путем Јутјуб канала “Фудбалски савез Београда”, а у тренуцима када је постигнут први гол, коментатору су навијачи одузели микрофон, што се могло и чути овом преносу.