француска

Голман погођен топовским ударом, утакмица прекинута

• Извор: Блиц
  • 08.10.2023. 22:01

Утакмица француског првенства Монпеље - Клермон прекинута је у надокнади времена, пет минута прије краја, при вођству домаћих 4:2, због инцидента.

Изазвали су га навијачи домаћег тима који су активирали “топовски удар” у близини голмана Клермона Морија Дијаоа послије чега овај није могао да настави меч.

Био је то разлог да главни арбитар прекине утакмицу и пошаље играче у свлачионице.

Глупост навијача Монпељеа лако би могла да кошта екипу побједе коју су на терену, лако и убједљиво, остварили.

Голмана гостију носилима су изнели са терена и засад нема информација да је претрпео озбиљније повреде.

У међвремену се огласио предсједник Монпељеа Лоран Николин који је најблаже речено био бијесан због потеза неког од навијача клуба којим руководи.

У тешкој несрећи повријеђене двије особе

– Моја осјећања сада иду од гађења до туге. Водили смо 4:2, остало је још пет минута до краја, потенцијално смо могли сада бити на шестом или седмом мјесту. Играчи су се “покидали” на терену и онда се појави неки се*оња и баци то са трибина! Гади ми се. Невјероватно да се тако нешто десило, потпуно ирационално – у невјерици је био Николин.

На потезу је сада Лига 1 која ће анализирати ситуацију након извјештаја делегата и судија, и врло могуће додијелити победу Лоријену.

Пливањем до правилног развоја дјеце

Други, реалнији сценарио, је да се одређени дио меча, друго полувреме или посељдњих пет минута, понове.

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина