Engleskinje osvojile Evropsko prvenstvo u fudbalu

• Извор: Ало
  • 01.08.2022. 08:03

Vodeći gol za Englesku postigla je Ela Tun...

Fudbalerke Engleske po prvi put su postale evropske šampionke nakon što su danas na stadionu Vembli u Londonu u finalu savladale reprezentaciju Njemačke.

One su pred 88.000 gledalaca nakon produžetaka savladale svoje protivnice rezultatom 2:1.

Vodeći gol za Englesku postigla je Ela Tun u 62. minutu, a njemačka reprezentativka Lina Maguli je izjednačila 17 minuta kasnije.

Odluka je pala u 110. minutu utakmice kada je engleska igračica Klo Keli postigla pogodak koji je njenoj reprezentaciji donio titulu šampiona Evrope.

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 00:05 Ноћни програм