Пораз

Дебакл Србије у Шпанији

• 15.10.2024. 22:50

Фудбалери Србије поражени су вечерас у Кордоби од Шпаније са 0:3 у четвртом колу Групе 4 елитне дивизије Лиге нација.

Стријелци су били Лапорт у 5. Мората у 65. минуту и Баена у 77. минуту.

Иако су наступили у знатно измијењеном саставу Шпанцу су имали тоталну контролу на терену јер Србија је први ударац ка голу ривала имала тек у 30. минуту.

Да су фудбалери домаћег тима били прецизнији и да голман Србије Предраг Рајковић није био на висини задатка резултат на полувремену био био знатно лошији по Пиксијев тим.

Покушао је Пикси са измјенама, али све је било готово када је Павловић изашао напоље, а Банеа погодио за коначних 3:0 и пласман Шпаније у четвртфинале Лиге нација.

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Серија: Мућке (Р) (12+)