Pobjeda protiv Sutjeske

Borac u četvrtfinalu Kupa Republike Srpske

• 23.03.2023. 19:26

Fudbaleri banjalučkog Borca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Republike Srpske.

Nisu "crveno plavi" imali lak posao nanć gostovanju u Foči.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a početkom drugog poluvremena Sutjeska preko Bojana Mihajlovića stiže do prednosti (46').

Banjalučka ekipa stiže do izjednačenje dvadesetak minuta kasnije (64'), a do kraja utakmice ostalo je 1:1.

Putnika u četvrtfinale odlučila je penal lutrija, a junak Borčevog trijumfa bio je mladi Milijan Kovačević, koji je bio siguran sa bijele tačke pa je tako na sjajan način krunisao svoj debi u seniorskom timu.

Fudbaleri Borca u četvrtfinalu Kupa Republike Srpske igraju protiv Slavije iz Istočnog Sarajeva.

• 18:55 Маркетинг