Европско првенство

Прво изненађење на ЕП: Словачка савладала Белгију

• Извор: АТВ
  • 17.06.2024. 18:04

Репрезентација Словачке савладала је Белгију резултатом 1:0 у првом колу групе Е.

УЖИВО:

Крај. Велика побједа Словачке!

90' +7 Седам минута надокнаде!

86' - Опет ВАР поништава погодак Белгије. Опенда је сјајно пробио по лијевој страни и упослио Лукакуа, који шаље лопту у мрежу! Међутим, гол је поништен након гледања ВАР-а због играња руком Опенде!

62' Нова велика шанса за Белгију. Бакајоко је шутирао са 7 метара, а са линије је очистио Хандсто.

56' - Белгија је изједначила, али је радост кратко тајала. Слабо су били постављени Словаци, Белгијанци су их изиграли кратком комбинацијом након корнера, а Лукаку погађа. Међутим, из ВАР собе су се огласили и рекли да је био офсајд!

55' - Шанса за Белгију! Лукаку је био у прилици, али Дубравка то одбија у корнер.

50' - Белгија покушава креирати нешто пред противничким голом, али су ово јалови напади.

46' - Почело је друго полувријеме.

Након првих 45 минута, Словачка води резултатом 1:0.

41' Опет зицер за Лукакуа и опет промашај. Изашао је нападач Белгије сам пред Дубравку али је опет промашио.

40' Умало да буде 2:0 за Словачку! Какав центаршут Куцке, лопта је дошла до Хараслина, који је шутирао одмах из волеја ка голу, али је Кастелс успио врховима прстију да одбрани ударац.

30' - Први жути картон за Белгију на утакмици. Добио га је Мангала.

7' - Словачка води! Први прави притисак Словака, Кастелс је одбранио први шут, али на одбитак натрчава Шранц и погађа за предност Словачке!

3' - Каква шанса! Лукаку је имао зицер, али из велике близине није успио савладати Дубравку. Претходно је Доку сјајно прошао по страни.

1' - Почела је утакмица!

Белгија: Кастелс, Кастањ, Фаес, Дебаст, Караско, Мангала, Онана, Тросар, Де Брујне, Доку и Лукаку.

Словачка: Дубравка, Пекарик, Вавро, Шкрињар, Ханцко, Дуда, Лоботка, Куцка, Шранц, Хараслин и Боженик.

Пратите нас и путем Вибера

• 14:40 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 18:55 Маркетинг