Premijer liga BiH

Borac i Leotar podijelili bodove

• 16.10.2021. 13:41

Fudbaleri Leotara i Borca igrali su neriješeno 1:1 u meču 14. kola Premijer lige BiH. Trebinjci su poveli golom Maksimovića u 24. minutu, a izjednačio je Vušurović na otvaranju drugog poluvremena. Borac je imao veći posjed lopte, a iako su crveno-plavi od 75. minuta igrali sa igračem više nisu uspjeli da se domognu sva tri boda. Tok meča mogli ste da pratite na našem portalu.

LEOTAR: Vukanović, Milić, Andrić, Todorović, Aćimović, Maksimović, Čolić, Đurić, Perišić, Arsić, Zec

BORAC: Pavlović, Vukmanović, Vojnović, Jovanović, Mols, Begić, Subić, Kulašin, Zakarić, Vranješ, Lukić

Počeo je meč u Trebinju. Odmah na otvaranju, u drugom minutu šansa za Borac. Vukanović je odbranio pokušaj Vranješa, ali je svakako sviran ofsajd.

Borac na početku ima posjed lopte, ali Leotar dobro stoji u defanzivi. Trenutno nema konkretnijih prilika.

24. minut Leotar vodi 1:0.

Nakon prekida Đurić je spustio loptu do Maksimovića koji šalje loptu iza leđa Pavlovića, za vođstvo Leotara.

U finišu prvog poluvremena nekoliko opasnih prilika pred golom Leotara, ali nema promjene rezultata.

44. minut nova šansa za Leotar. Nakon ubacivanja iz prekida gužva se stvorila pred golom Pavlovića, ali Aćimović nije uspio da pogodi. Lukić je izblokirao šut.

Kraj provog poluvremena

Počelo je drugo poluvrijeme u Trebinju.

Vušurović je ušao umjesto Kulašina kod Borca.

Na otvaranju drugog poluvremena Borac stiže do izjednačenja. Pogodio je upravo Vušurović.

Vukanović je odbranio šut Jove Lukića, a Vušurović odbijenu loptu poslao u gol.

Borac ima terensku inicijativu, ali mreže miruju. U 64. minutu pokušao je Vranješ, ali njegov šut odlazi preko gola.

Izmjena kod Borca, Dujaković je ušao umjesto Molsa.

67. minut. Šansa za Leotar, ali pokušaj Zeca odlazi pored gola.

Došlo je do sukoba igrača na terenu. Stvorila se velika gužva na terenu. Prekid traje već par minuta. Epilog su žuti kartoni na obe strane. Perišić je kod Leotara dobio drugi žuti i mora da napusti teren, a požutili su i Aćimović, Todorović. Kod Borca upisani su Vušurović i Jovanović, koji će da propusti sledeći meč.

Prekid je trajao skoro pet minuta.

Izmjena kod Leotara. Umjesto Todorovića u igri je Lazar Nikolić.

Kod Borca Moraitis ulazi umjesto Vukmanovića.

U 84. minitu pokušao je Vojnović čiji je šut sa ivice šesnaesterca odbranio golman domaćih.

Nova šansa za Borac. Begić je pokušao nakon kornera, ali je lopta otišla malo preko gola.

Na Policama će se igrati još šest minuta sudijske nadoknade.

U samom finišu utakmice izblokiran je šut Vojnovića, dok je Vukanović odbranio šut Lukića.