Kup BiH

Remi Borca i Sarajeva u Banjaluci

• Izvor: ATV
  • 28.02.2024. 20:26

Fudbaleri banjalučkog Borca i Sarajeva remizirali su u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH na Gradskom stadionu rezultatom 0:0.

Kraj utakmice; Borac - Sarajevo 0:0

Drugo poluvrijeme

90+6' - Sjajan pokušaj Jove Lukića ali brani golman Sarajeva

90+5' - Ponovo Vranješ u prilici. Vranješ je pokušao iz voleja, pravo u dobro postavljenog Ilieva

90+6' - Šest minuta sudijske nadoknade

87' - Sjajna prilika za Borac. Kvržić centrira, ali Vranješ loptu glavom šalje preko gola protivnika

82' - Koškanje na terenu. Pet žutih kartona pokazao je Peljto

75' Kontra Borca, Hrelja je centrirao ali prejako. Moglo je biti opasno po gol Sarajeva

67'Dobra prilika za domaće, Vuković je šutirao iskosa, ali brani Iliev. Vuković je pet minuta prije pokušaja, zamijenio Kulašina u igri

57' - Igrač Sarajeva Penaranda pokušava atraktivno, ali lopta ide daleko preko gola domaćina

52' - Šansa za Borac. Blagaić centrira iz kornera, ali Iliev kupu loptu

50' - U nastavku prvi prijete gosti. Đuričković šutira, ali lopta odlazi preko gola domaćina

Kraj prvog poluvremana; Borac - Sarajevo 0:0

45+2' - Dva minuta sudijske nadoknade

42' - Borac traži penal jer smatraju da je lopta u ruku pogodila Julardžiju, međutim, Peljto ne svira na bijelu tačku

37' - Velikan iz Platonove prijeti iz slboodnjaka. Blagaić je šutirao iskosa iz slobodnjaka, lopta ide preko gola Sarajeva

34' - Prilika za goste. Đuričković šutira sa 25 metara ali brani Milošević

28' - Najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta. Prečka je saveznik Borca. Kjeremeh je pobjegao po desnoj strani, šutirao je ali Milošević malo dira loptu, taman toliko da ne završi u mreži, nego na okviru gola.

23' - Minut kasnije, ponovo prijeti Borac. Sada su Kvržića zaboravili fudbaleri Sarajeva, ostao je sam na osam metara od gola nakon kornera, međutim, šutirao je preko gola

22' Velika prilika za Borac, Grahovac je oduzeo loptu na 25 metara od gola Sarajeva i onda je sa nekih 14 metara šutirao, ali brani Iliev.

18' - Šansa za domaćina, Blagaić centrira, ali Iliev izbacuje loptu van terena

11' Novi napad Sarajeva, Penaranda je pokušao uposliti Oliveiru ali Herera izbacuje u korner.

9' Radović je centrirao iz slobodnog udarca, međutim Milošević izbacuje loptu

7' - Nova šansa za Sarajevo, ali Mehmedovićev šut blokira štoper Borca

5' -  Makarić je uzvratio, ali siguran je golman gostiju Iliev

3' - Prvi su zaprijetili gosti. Pokušao je Anđušić, lopta ide pored gola