Premijer liga BiH

Borac evrogolovima deklasirao GOŠK u Banjaluci!

• Izvor: ATV
  • 04.03.2024. 19:34

Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su ekipu GOŠK-a u posljednjoj utakmici 21. kola Premijer lige BiH rezultatom 3:0 (1:0). Borac sada ima 52 boda, devet više od pratećeg Zrinjskog.

Kraj utakmice; Borac - GOŠK 3:0

90+2' - Dva minuta sudijske nadoknade

88' Vranješ u novoj šansi, spasava Šutković i uz dosta problema izbacuje u korner

83' - Herera sa 20 metara šutira sjajno ali trese spoljnu mrežu gola GOŠK-a

78' Vranješ je imao veliku šansu, ali ga je izblokirao njegov saigrač Makarić. Zamalo da vidimo i četvrti gol Borca

71' - Crveno-plavi ponovo prijete. Herera pokušava, ali je neprecizan. Lopta ide pored gola gostiju

65' - GOOL! Nagrada Ferenc Puškaš mogla bi stići u Banjaluku! Igrač Borca Terzić postigao je evro-gol sa preko 50 metara!

62' - GOOL! Borac duplira prednost, strijelac je Jovo Lukić!

47' - Sjajna šansa za goste. Hasukić izlazi sam pred golmana domaćih, ali Milošević brani

46' - Počelo je drugo poluvrijeme u Banjaluci. Sa centra kreću gosti

Kraj prvog poluvremena; Borac - GOŠK 1:0

45+1' - Jedan minut sudijske nadoknade

43' - Sada prva šansa za goste. Skorup je izveo slobodni udarac s velike udaljenosti, gađao je direktno u gol, a Milošević iako iznenađen, sjajno se snalazi i vadi loptu ispod same prečke

36' - Lukić ponovo prijeti. Ovoga puta glavom nakon kornera, međutim, lopta opet ide preko gola

33' - Domaćin ponovo prijeti. Lukić sam protiv odbrane gostiju, ali njegov šut blokira štoper gostiju

23' - Ponovo prijeti mladi Vuković, ali odbrana gostiju blokira njegov udarac sa oko 15 metara

20' - Velikan iz Platonove ponovo prijeti. Sada je Grahovac u prilici. Kapiten Borca šutira snažno sa ivice šesnaesterca, ali lopta ide preko gola protivnika

15' - Nakon 15 minuta igre, kao da jedan tim postoji na terenu. Borac stvara šansu za šansom

11' Herera je izveo slobodni udarac za Borac i sa nekih 17 metara malo iskosa pucao tik preko gola gostiju

8' - GOOOL! Borac vodi. Majstorija Vukovića za 1:0 i ludnicu na Gradskom stadionu u Banjaluci. Zalomio je jednog igrača GOŠK-a, a onda skroz iskosa s lijeve strane, sa ivice kaznenog prostora, pogodio suprotne rašlje gostujućeg gola. Maestralno!

4' - Sada šansa za goste. Gogić je sam pred domaćim golmanom, ali ne hvata je dobro glavom i tako upropaštava dobru priliku

2' - Prilika za domaćina. Jovo Lukić je glavom pokušao sa desetak metara, lopta ide preko gola gostiju iz Gabele

1' - Počela je utakmica u Banjaluci. Prvi sa centra kreće domaćin

Sastavi:

BORAC: Milošević, Blagaić, Lukić, Grahovac, Jurilj, Kulašin, Vuković, Sušić, Nišić, Herera, Ćelić.

GOŠK: Šutković, Coko, Gogić, Hasukić, Ikić, Skorup, Šuta, Batarelo, Bradara, Čoko, Musulin.

• 13:10 Еmisija: Dosije (R)

Еmisija koja je dugi niz godina dio našeg programa, 'Dosije', rasvijetljava događaje u koje malo ko smije da zaviri, progovora o aktuelnim temama o kojima se ćuti, raspakuje činjenice slučajeva zločina, kriminala i korupcije.

• 13:40 Teletrgovina