Serija C

Luda scena u Italiji: Dao gol sa pola terena, pa ubjeđivao sudiju 5 minuta da ga prizna

• Izvor: Kurir
  • 07.01.2024. 12:58

Nevjerovatna scena zabilježena je na utakmici između Beneventa i Turisa (3:2) u italijanskoj Seriji C.

Sredinom drugog poluvremena fudbaler gostujućeg tima Frančesko De Feliće dao je spektakularan gol sa gotovo pola terena, ali mu je trebalo puno vremena da ubijedi sudiju da ga prizna!

Fudbaler Turisa prebacio je gomana, lopta je ušla u gol i udarila u konstrukciju, tačnije u donji dio za koji je zakačena mreža, pa se od siline udarca vratila u teren. Sudija je to prevideo, što su iskoristili igrači Beneventa koji su nastavili da igraju kao da se ništa nije dogodilo.

Bogdanović napušta Atlantu?

Uslijedili su žestoki protesti gostiju zbog šokantne odluke. Bunili su se kod sudija, neki zaradili i žute kartone, a poslije gotovo pet minuta prekida četvrti sudija je potvrdio da je lopta ušla u gol i on je konačno priznat.