Savladali Bode u Beogradu

Crvena zvezda je u Ligi šampiona!

• Izvor: ATV
  • 28.08.2024. 22:56

Fudbaleri Crvene zvezde pobjedom od 2:0 nad Bode Glimtom nadoknadili su zaostatak iz prve utakmice odigrane u Norveškoj i plasirali se u grupnu fazu Lige šampiona.

Zvezda je izgubila sa 2:1 u prvom duelu, ali je na svom terenu, pred više od 40.000 navijača, uspjela i da nadoknadi zaostatak i da preokrene.

Zvezda je „izjednačila“ u 24. minutu, Milson je iznudio penal faulom na samoj ivici kaznenog prostora, a siguran egzekutor bio je Duarte.

Odlično je Zvezda počela i u drugom poluvremenu, a u 60. minutu dolazi i do prednosti u ovom dvomeču. Poslije jednog kornera Spajić smješta loptu u gol!

Do kraja duela Zvezda je imala pojedine šanse, imali su i gosti, a prava provala oblaka u finišu je usporila ritam i omogućila domaćima da mirno privedu utakmicu i osiguraju plasman u grupnu fazu Lige šampiona.