ABA liga

Igokea "srušila" Partizan u Beogradu

• Izvor: ATV
  • 12.11.2023. 23:18

Košarkaši Igokee pobijedili su Partizan na gostujućem terenu rezultatom 91:89 u okviru sedmog kola ABA lige.

Od samog početka utakmice bila je primjetna velika želja i energija Igosa koji su prvo poluvrijeme završili sa 14 poena razlike u svoju korist.

Timskom igrom tim Vladimira Jovanovića nastavio je i u drugom poluvremenu, uspio je da održava prednost, a ona je u jednom trenutku iznosila i 22 poena viška.

Domaći su u posljednjoj dionici zahvaljujući najviše Urošu Trifunoviću uspjeli da se vrate u meč, na kraju su došli i do izjednačenja, ali je Stefan Mudi svojim poenima donio veliko slavlje Igosima.

Najefikasniji u redovima Igokee bili su Marko Jeremić i Nikola Tanasković sa po 17 poena. Dvocifreni su bili i Еdin Atić sa 14, Dragan Milosavljević sa 12, te Zoran Nikolić sa 10 poena.

Za Partizan Zek Ledej ubacio je 16 poena.

Igokea je sada na omjeru od pet pobjeda i dva poraza kao i Partizan.