ABA Superkup

Partizan savladao Mornar

• 20.09.2018. 19:53

Košarkaši Partizana su ostvarili pobjedu na otvaranju ovogodišnjeg Superkupa ABA lige savladavši Mornar sa 91:77 (22:18, 25:26, 20:19, 24:14).

Utakmica je odlučena u prvoj polovini posljednje četvrtine kada su Beograđani napravili seriju 18:5 za vođstvo od 85:68, a to je bilo nedostižno za ekipu iz Bara.

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Gagić sa 23, a na drugoj strani Kerington je ubacio 20 poena.

Od 20 časova i 30 minuta igraju domaćin turnira Igokea i aktuelni šampion ABA lige Budućnost iz Podgorice, dok se sutra sastaju Cedevita – Zadar (18) i Crvena zvezda – Petrol – Olimpija (20.30).

• 08:30 Еmisija: ATV jutro

Aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti iz zemlje i svijeta.

• 10:00 Autošop magazin

Za ljubitelje automobilizma, auto tržišta i najnovijih informacija o vašem ljubimcu.

• 10:30 Gola nauka, dokumentarni program