Srpski košaraši već u formi

Jokić i Bjelica odlični pred početak NBA lige

• 13.10.2018. 13:24

Srpski košarkaši Nikola Jokić i Nemanja Bjelica blistali su rano jutros u utakmicama predsezone NBA lige.

Jokić polako ulazi u formu pred start sezone, jer je sa 15 poena, sedam skokova i pet asistencija pomogao Denveru da savlada Čikago 98:93 za 28 minuta.

Kod Nagetsa istakli su se još Geri Heris sa 18 i Džamal Marej sa 17, dok je kod domaćina Džabari Parker ubacio 19 poena.

Blizu dabl-dabl učinka bio je Bjelica u porazu Sakramenta u Portlandu 118:115 sa 10 pogodaka i devet skokova.

Bjelica je u Oregonu proveo 18 minuta, dok Bogdana Bogdanovića ponovo nije bilo zbog povrede.

Portland je do trijumfa vodio Si-Dže Mekolum sa 21 poenom.

• 20:00 ATV Specijal: Dok. Film: Svjedok

'O premijeri istorijsko-dokumentarnog filma "Svjedok" ne propustite pogledati u našem studiju sa relevantnim gostima. "ATV Specijal", večeras u 20 časova.

• 20:50 Serija: Ko te šiša

'Humoristična hrvatska serija 'Ko te šiša' prati Žigmunda, vlasnika staromodnog frizerskog salona 'Salon za gospodu' i Božicu, vlasnicu modernog salona za dame 'Kolet', koji se nalaze jedan prekoputa, na jednom zagrebačkom trgu, a dijeli ih samo kafanica 'Pri Taubeku'.

• 21:20 Novine (12+)