Junajted kup

Danilović poražena, odluka pada u miksu

• Izvor: Agencije
  • 31.12.2023. 14:53

Srpska teniserka Olga Danilović poražena je danas od Kineskinje Ćinven Ženg sa 0:2 u setovima - 4:6, 2:6, u drugom singlu meča grupe Е Junajted kupa između Kine i Srbije u australijskom Pertu.

Rezultat je sad 1:1 i odluku o pobjedniku meča između Kine i Srbije donijeće duel miks dublova, u kom će za oko jedan sat igrati Novak Đoković i Olga Danilović protiv Žižen Žanga i Ćinven Ženg.

Kineskinja je do pobjede nad Srpkinjom stigla za sat i 38 minuta. Danilović je bolje otvorila meč i povela 2:0 poslije brejka, ali je Kineskinja uzvratila sa dva oduzeta gema i tako osvojila prvi set.

Đoković ubjedljiv protiv Ženga

U drugom je Kineskinja dominirala, napravila je dva brejka i lako donijela Kini izjednačenje na 1:1.

• 20:00 Narod bira, lokalni izbori 2024

'''U emisiji ‘Narod bira' na ATV-u saznajte prve rezultate, atmosferu u izbornim štabovima od Banjaluke, preko Doboja, Bijeljine, Istočnog Sarajeva, pa sve do Trebinja, analize i mišljenja stručnjaka, predviđanja političke situacije nakon izbora, prve reakcije kandidata, ali i mišljenje i reakcije građana.