Olimpijske igre

Posljednja četvrtina: Srbija na korak do bronze

• Izvor: ATV
  • 10.08.2024. 11:00

Srbija vodi protiv Njemačke u borbi za bronzu na Olimpijskim igrama u Parizu rezultatom 72:63.

Ovo je ujedno i prilika da se Srbija revanšira Njemačkoj za poraz u finalu svjetskog prvenstva u košarci.

Povrijedio se Bogdan Bogdanović

Košarkaši Srbije ušli su znatno bolje u meč od Njemačke. Nakon prve četvrtine Srbija vodi sa 30:21.

Druga četvrtina pripala je Njemačkoj. Sa košem razlike slavili su 17:16. Osjetan je bio pad u igri i jednih i drugih, a ponajviše u reprezentaciji Srbije.

Srbija je imala devet šuteva iz igre, dok je Njemačka imala 17. Šutali su manje i za tri poena (7), a Nijemci su pokušali devet puta od toga ubacili dva.

U trećoj četvrtini izabranici Svetislava Pešića demonstrirali su i snagu i nemoć. Stigli su do 19 razlike, ali u finišu četvrtine su popustili i pali na devet razlike.

• 12:00 Teletrgovina

Teletrgovina

• 12:15 Serija: Ko te šiša (12+) (R)

'''Serija: Ko te šiša (12+) (R)

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 14:00 Teletrgovina

• 14:15 Film (R)

' ''Film (R)

• 16:00 Serija: Ljubavni zalogaji (12+) (R)

Domaći sitkom ’Ljubavni zalogaji’ u režiji Milorada Milinovića uzbudljiva je avantura dva prijatelja Džonija i Šukija koji na Dorćolu otvaraju restoran ’na crno’, a koji nosi isti naziv kao i ovaj simpatični sitkom.