0:0 sa Sportingom

U dosadnom meču Mančester siti nastavio takmičenje u Ligi šampiona

• Izvor: ATV
  • 09.03.2022. 22:52

U objektivno dosadnom meču Mančester siti i Sporting odigrali su 0:0, a zahvaljujući potopu u Portugalu od 5:0, Mančester je nastavio takmičenje u Ligi šampiona.

Bilo je za očekivati da se neće vidjeti mnogo golova na ovom meču, jer Sporting i nije u mogućnosti juriti zaostatak od pet golova u meču gdje nisu objektivan protivnik.

Jedino uzbuđenje bio je poništen pogodak Gabrijela Žezusa u 47 minutu meča i što se tiče igre to je sve. Bilo je napada sa obje strane, ali za 90 minuta ljubitelji fudbala vidjeli su samo šest šuteva u okvir gola.

Siti juri ponovo finale Lige šampiona i sigurno su samo na to fokusirani, jer kada je u pitanju Premijer liga na prvom su mjestu sa šest bodova prednosti u odnosu na Liverpul.

(Foto: Tanjug-AP/Dave Thompson)