Nefer potez

Sramno ponašanje Radonjića pred Katar: Hvatao se za genitalije i "kuvao" sa protivnikom

• Izvor: Telegraf
  • 13.11.2022. 20:21

Torino i Roma su podijelili bodove u svojoj utakmici (1:1), ali je meč prošao i u znaku srpskog reprezentativca, Nemanje Radonjića, koji je imao jedan nefer potez prema Đanluki Manćiniju.

Radonjić je meč počeo sa klupe, ušao je u igru tek u 79. minutu igre, ali i tih 11 minuta mu je bilo dovoljno da skrene pažnju na sebe, što, mora se priznati, nije mu prvi put.

Igrao je Radonjić u Romi, pa je tako i njegova želja bila mnogo veća u utakmici.

Naime, tokom jedne trke za loptom, Radonjić se našao u duelu sa Đanlukom Manćinijem, štoperom Rome.

Obojica su istrčala sa terena, gdje je došlo i do malog kontakta.

Radonjić je želio da se obračuna s njim, ali ga je Manćini odgurnuo, dok mu je Radonjić nešto doviknuo hvatajući se za međunožje.

Kako je to sve izgledalo možete pogledati u nastavku teksta.

• 20:00 Imate riječ sa Milijanom Kos

'Imate riječ sa Milijanom Kos', emisija glavne i odgovorne urednice informativnog programa, daće priliku riječima da stignu do vas.

• 20:50 Serija: Od jutra do sutra (12+)

'''' 'Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 21:35 Serija: Aviondžije (12+)

'Serija 'Aviondžije' je domaći sitkom u režiji i prema ideji Saše i Ivana Al Hameda.

• 22:05 Večernje vijesti

Pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta.

• 22:20 Serija: Mućke (12+)

''Serija: Mućke (12+)

• 23:00 Serija: Red Rok (12+)

''Serija: Red Rok (12+)