Javnost u šoku

Skandal u hrvatskom fudbalu! Pojavili se novi snimci razgovora iz VAR sobe, arbitar psuje Boga jer je Dinamo primio gol

• Izvor: Agencije
  • 01.03.2024. 17:48

Glavna tema u hrvatskoj fudbalskoj javnosti i dalje je VAR skandal zbog snimaka razgovora sudija koji je procurio u javnost.

Poslije nekoliko snimaka u prethodna tri dana, ali i ostavke šefa sudijske komisije Bruna Marića, pojavio se još jedan sa derbi meča odigranog nedavno na Maksimiru između Dinama i Rijeke.

Dinamo je pobijedio u tom meču 1:0 golom Frana Brodića iz penala u 94. minutu dok je gostima, još u prvom poluvremenu, poništen gol.

Radi se o situaciji iz 48. minuta kada je Mirko Marić zatresao mrežu “modrih”, ali je gol, nakon VAR provjere, poništen. Naime, na najnovijem snimku koji je isplivao u javnost, jedan od sudija po postignutom golu kreće sa žestokim psovkama:

– I to je gol, nema faula. J*** ti Bog majku, u pi*ku ti j*** Bog majku, a ništa - izgovara neko od arbitara.