Pobjeda u prvom kolu kvalifikacija

Krunić predvodio BiH u pobjedi protiv Islanda

• Izvor: ATV
  • 23.03.2023. 23:01

Fočak Rade Krunić predvodio je BiH sa dva postignuta gola u pobjedi protiv Islanda, a mrežu gostiju pogodio je i Dedić za 3:0.

U prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u fudbalu, reprezentacija BiH otvorila je pobjedom protiv Islanda na domaćem terenu.

Fudbaler Milana Rade Krunić riječi je mač u prvom poluvremenu sa dva gola. Prvo je pogodio u 14. minutu, a u 40. minutu povećava rezultat na 2:0.

U drugom poluvremenu konačnih 3:0 postavlja Dedić. Na terenu nije bilo Edina Džeke koji se povrijedio prije utakmice

Naredni kvalifikacioni meč selekcija BiH igra već u nedjelju kada gostuje Slovačkoj.

• 20:30 Revolucija 1917