Još jedan Еmbape debitovao za PSŽ

• Izvor: Agencije
  • 21.12.2023. 09:26

PSŽ je pobijedio Meta rezultatom 3:1 u 17. kolu francuskog prvenstva.

Francuski prvak je na Parku prinčeva tek u drugom poluvremenu slomio protivnika.

Vitinja je doveo PSŽ u prednost u 49. minutu, da bi Kilijan Еmbape u 61. povisio na 2:0.

Matje Udol je golom u 72. minutu vratio nadu gostima, ali Еmbape je drugim golom na utakmici u 83. minuti razriješio sve nedoumice oko pobjednika.

Sletjela golfom sa puta i poginula na mjestu

Na kraju utakmice trener PSŽ-a Luis Еnrike dao je šansu Itanu Еmbapeu, 16-godišnjem mlađem bratu puno poznatijeg Kilijana.

Itan igra na poziciji zadnjeg i centralnog veznog, a Kilijan i on stigli su u PSŽ otprilike u isto vrijeme, prije šest godina.

Itan je već sa 16 godina nezamjenjiv igrač u juniorskoj ekipi PSŽ-a, u kojoj je od prvog minuta započeo sve utakmice u Ligi šampiona mladih ove sezone.